Střední Evropa 19. stol. - Polyfon

Rozměr skříně: 50 x 23 x 14 cm.

Pozn.: Poškozeno-nefunkční.

Střední Evropa 19. stol.
55477. Polyfon
Dražba ukončena:03.03.2021 20:19:31
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:3 900 Kč