Olej na plátně, 78x51 cm. Nesignováno. Nerámováno.
Stav: Malba poškozena.
Pozn.: Vyříznuto z většího celku. Přiloženo Osvědčení k trvalému vývozu předmětu kulturní hodnoty vydané NPÚ.