Střední Evropa 19. stol.

50080. Sv. František z Assisi

popis: Olej na plátně, 78x51 cm. Nesignováno. Nerámováno.

pozn.: Malba poškozena. Vyříznuto z většího celku. Přiloženo Osvědčení k trvalému vývozu předmětu kulturní hodnoty vydané NPÚ.

zbývá: 7 dnů, 23 hodin

konec dražby: 08.10.2020 20:12:00

vyvolávací cena: 800 Kč

minimální příhoz: 100 Kč

aktuální cena: 800 Kč

800 Kč 27.09.2020 20:16:09 1345