Střední Evropa 19. stol. - Sv. František z Assisi

Olej na plátně, 78x51 cm. Nesignováno. Nerámováno.

Stav: Malba poškozena.

Pozn.: Vyříznuto z většího celku. Přiloženo Osvědčení k trvalému vývozu předmětu kulturní hodnoty vydané NPÚ.

Střední Evropa 19. stol.
50080. Sv. František z Assisi
Dražba ukončena:08.10.2020 20:12:00
Vyvolávací cena:800 Kč
vydraženo za:800 Kč

800 Kč 27.09.2020 20:16:09 1345