Akvarel. 18x12 cm. Nesignováno. Rám, pasparta, sklo.
Pozn.: Malba mírně obměňuje grafickou předlohu vídeňského rytce Johanna Mössmera. Přiloženo Osvědčení k trvalému vývozu předmětu kulturní hodnoty vydané NPÚ.