Střední Evropa 2. pol. 18. stol. - sv. Filip Neri se zjevením P. Marie

Akvarel. 18x12 cm. Nesignováno. Rám, pasparta, sklo.

Pozn.: Malba mírně obměňuje grafickou předlohu vídeňského rytce Johanna Mössmera. Přiloženo Osvědčení k trvalému vývozu předmětu kulturní hodnoty vydané NPÚ.

Střední Evropa 2. pol. 18. stol.
38904. sv. Filip Neri se zjevením P. Marie
Dražba ukončena:12.12.2019 20:52:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:4 100 Kč