Střední Evropa 2. třetina 19. stol.

50076. P. Marie Pasovská - polopostava

popis: Olej na plátně, 64x20 cm. Nesignováno. Neadjustováno.

pozn.: Malba poškozena. Přiloženo Osvědčení k trvalému vývozu předmětu kulturní hodnoty vydané NPÚ.

zbývá: 8 dnů, 22 hodin

konec dražby: 08.10.2020 20:08:00

vyvolávací cena: 900 Kč

minimální příhoz: 100 Kč

aktuální cena: 900 Kč

900 Kč limit (17.09.2020 17:44:56) 5620