střední Evropa 20. stol. - Párové hlavy beranů

Bronz, výška 14 cm. Značeno F.

Pozn.: Mírně poškozeno.

střední Evropa 20. stol.
49838. Párové hlavy beranů
Dražba ukončena:07.10.2020 20:15:03
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:3 300 Kč