Střední Evropa 3. čtvrtina 18. stol.

50075. Madona s ježíškem

popis: Akvarel, 15x9 cm. Nesignováno. Rám, sklo.

pozn.: Rám mírně poškozen Malba poškozena. Přiloženo Osvědčení k trvalému vývozu předmětu kulturní hodnoty vydané NPÚ.

zbývá: 8 dnů, 0 hodin

konec dražby: 08.10.2020 20:07:00

vyvolávací cena: 900 Kč

minimální příhoz: 100 Kč

aktuální cena: 1 000 Kč

1 000 Kč 26.09.2020 19:23:00 1593
900 Kč 22.09.2020 13:15:50 659