Střední Evropa, kolem poloviny 19. století

51438. Reliéf s motivem rodiny oplakávající otce

popis: Řezba v perleti, 7x10 cm.

Pozn.: Mírně poškozeno. Společně s druhou destičkou shodného formátu součástí kabelky.

dražba ukončena: 21.10.2020 21:12:10

vyvolávací cena: 500 Kč

vydraženo za: 700 Kč