Střední Evropa, kolem poloviny 19. století - Reliéf s motivem rodiny oplakávající otce

Řezba v perleti, 7x10 cm.

Pozn.: Mírně poškozeno. Společně s druhou destičkou shodného formátu součástí kabelky.

Střední Evropa, kolem poloviny 19. století
51438. Reliéf s motivem rodiny oplakávající otce
Dražba ukončena:21.10.2020 21:12:10
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:700 Kč