střední Evropa kolem poloviny 20.století

304204. Muž se slonem a opicí

popis: Bronz a mosazné apliky, celková výška 38 cm. Neznačeno.

Pozn.: Mírně poškozeno.

dražba ukončena: 29.03.2020 20:13:22

vyvolávací cena: 600 Kč

vydraženo za: 6 500 Kč