střední Evropa kolem poloviny 20. století - Muž se slonem a opicí

Bronz a mosazné apliky, celková výška 38 cm. Neznačeno.

Pozn.: Mírně poškozeno.

střední Evropa kolem poloviny 20. století
304204. Muž se slonem a opicí
Dražba ukončena:29.03.2020 20:13:22
Vyvolávací cena:600 Kč
vydraženo za:6 500 Kč