Střední Evropa kolem r. 1900 - Dostaveníčko

Tisk na plátně, 48x63 cm. Nesignováno. Rám.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

Střední Evropa kolem r. 1900
305891. Dostaveníčko
Dražba ukončena:19.08.2020 20:07:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:1 000 Kč