Střední Evropa kolem r. 1900

305891. Dostaveníčko

popis: Tisk na plátně, 48x63 cm. Nesignováno. Rám.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

dražba ukončena: 19.08.2020 20:07:00

vyvolávací cena: 500 Kč

vydraženo za: 1 000 Kč