Střední Evropa kolem r. 1900 - Váza

Keramika, výška 28 cm. Neznačeno.

Pozn.: Mírně poškozeno.

Střední Evropa kolem r. 1900
23137. Váza
Dražba ukončena:17.10.2018 22:23:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:600 Kč

600 Kč 17.10.2018 18:20:53 2569
500 Kč 21.09.2018 18:29:03 831