Střední Evropa kolem roku 1850 - Šálek s podšálkem s malovanou miniaturou Šternberka

Porcelán, výška 8 cm. Neznačeno.

Pozn.: Mírně poškozeno.

Střední Evropa kolem roku 1850
49870. Šálek s podšálkem s malovanou miniaturou Šternberka
Dražba ukončena:07.10.2020 20:43:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:1 400 Kč