Střední Evropa konec 18. - konec 19. stol.

50103. Rám monstrance se vsazeným zrcadlem

popis: Dřevořezba, zlaceno, průměr 48 cm.

pozn.: Poškozeno.

zbývá: 7 dnů, 23 hodin

konec dražby: 08.10.2020 20:35:00

vyvolávací cena: 500 Kč

minimální příhoz: 100 Kč

aktuální cena: 500 Kč

500 Kč 16.09.2020 23:05:14 238