Střední Evropa konec 18. - konec 19. stol. - Rám monstrance se vsazeným zrcadlem

Dřevořezba, zlaceno, průměr 48 cm.

pozn.: Poškozeno.

Střední Evropa konec 18. - konec 19. stol.
50103. Rám monstrance se vsazeným zrcadlem
Dražba ukončena:08.10.2020 20:35:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:500 Kč

500 Kč 16.09.2020 23:05:14 238