střední Evropa konec 19. století - Císař František Josef I. na koni, 1898

Litina, výška 25 cm.

Pozn.: Mírně poškozeno, dřevěný podstavec novodobý.

střední Evropa konec 19. století
20724. Císař František Josef I. na koni, 1898
Dražba ukončena:13.06.2018 18:01:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:1 400 Kč