střední Evropa konec 19. století - Madona s Ježíškem - 118 cm

Dřevořezba, výška: 118 cm.

Pozn.: Mírně poškozeno, novodobá polychromie.

střední Evropa konec 19. století
50109. Madona s Ježíškem - 118 cm
Dražba ukončena:08.10.2020 20:41:00
Vyvolávací cena:1 500 Kč
vydraženo za:4 900 Kč