střední Evropa konec 19. století

50109. Madona s Ježíškem - 118 cm

popis: Dřevořezba, výška: 118 cm.

Pozn.: Mírně poškozeno, novodobá polychromie.

zbývá: 8 dnů, 0 hodin

konec dražby: 08.10.2020 20:41:00

vyvolávací cena: 1 500 Kč

minimální příhoz: 100 Kč

aktuální cena: 2 200 Kč