MENU
Vstup do aukce
141. Expresní nedělní aukce: Obrazy, grafika, sklo a starožitnosti
31. března 2024 od 20:00
SPECIÁLNÍ AUKCE: ŠPERKY
3. dubna 2024 od 20:00
142. Expresní nedělní aukce: Obrazy, grafika, sklo a starožitnosti
7. dubna 2024 od 20:00
161. AUKCE: Obrazy, grafika a starožitnosti do roku 1950 (středa)
24. dubna 2024 od 20:00
161. AUKCE: Obrazy, grafika a starožitnosti po roce 1950 (čtvrtek)
25. dubna 2024 od 20:00
Nákup-prodej
Jak prodat obraz v aukci
Jak koupit obraz v aukci
Archiv
Aukční výsledky
Aukční rekordy
O nás
O nás
Náš tým
Kontakty
Přihlášení
Registrace
Délka: 103 cm.
Pozn.: Mírně poškozeno.
> zpět na aukční výsledky
střední Evropa konec 19. století
32950. Sportovní kord
Dražba ukončena:
Vyvolávací cena:
800 Kč
vydraženo za:
3 700 Kč
Zpět na aukční výsledky
Částka
Přihozeno
Přihodil
3 700 Kč
1252
3 600 Kč
5072
3 500 Kč
1252
3 400 Kč
5072
3 300 Kč
1252
3 200 Kč
5072
3 100 Kč
1252
3 000 Kč
5072
2 900 Kč
1252
2 800 Kč
5072
2 700 Kč
1252
2 600 Kč
5072
2 500 Kč
1252
2 400 Kč
5072
2 300 Kč
1252
2 200 Kč
5072
2 100 Kč
limit (12.06.2019 18:17:18)
1252
2 000 Kč
5072
1 900 Kč
1252
1 800 Kč
5072
1 700 Kč
1252
1 600 Kč
5072
1 500 Kč
1252
1 400 Kč
5072
1 300 Kč
1252
1 200 Kč
5072
1 100 Kč
1252
1 000 Kč
3398
900 Kč
2526
800 Kč
627