střední Evropa konec 19. století - Sportovní kord

Délka: 101 cm.

Pozn.: Mírně poškozeno.

střední Evropa konec 19. století
32984. Sportovní kord
Dražba ukončena:12.06.2019 19:00:08
Vyvolávací cena:800 Kč
vydraženo za:3 100 Kč