MENU
Vstup do aukce
161. AUKCE: Obrazy, grafika a starožitnosti po roce 1950 (čtvrtek)
25. dubna 2024 od 20:00
145. Expresní nedělní aukce: Obrazy, grafika a starožitnosti
28. dubna 2024 od 20:00
5. května 2024 od 20:00
SPECIÁLNÍ AUKCE: MINCE
6. června 2024 od 20:00
Nákup-prodej
Jak prodat obraz v aukci
Jak koupit obraz v aukci
Archiv
Aukční výsledky
Aukční rekordy
O nás
O nás
Náš tým
Kontakty
Přihlášení
Registrace
Délka: 101 cm.
Pozn.: Mírně poškozeno.
> zpět na aukční výsledky
střední Evropa konec 19. století
32984. Sportovní kord
Dražba ukončena:
Vyvolávací cena:
800 Kč
vydraženo za:
3 100 Kč
Zpět na aukční výsledky
Částka
Přihozeno
Přihodil
3 100 Kč
5072
3 000 Kč
1252
2 900 Kč
5072
2 800 Kč
1252
2 700 Kč
5072
2 600 Kč
1252
2 500 Kč
5072
2 400 Kč
1252
2 300 Kč
5072
2 200 Kč
1252
2 100 Kč
5072
2 000 Kč
1252
1 900 Kč
limit (12.06.2019 18:43:07)
5072
1 800 Kč
1252
1 700 Kč
5072
1 600 Kč
1252
1 500 Kč
5072
1 400 Kč
1252
1 300 Kč
5072
1 200 Kč
1252
1 100 Kč
3398
1 000 Kč
1252
900 Kč
4217
800 Kč
1252