Střední Evropa po roce 1850 - Rámové hodiny, čtvrťové bití, hrací stroj

Rozměr: 49x40 cm.

Pozn.: Pozdější neodborné zásahy včetně částečného poškození zlacení.

Střední Evropa po roce 1850
3103. Rámové hodiny, čtvrťové bití, hrací stroj
Dražba ukončena:26.11.2015 22:27:59
Vyvolávací cena:3 500 Kč
vydraženo za:7 500 Kč