Střední Evropa počátek 20. století

53236. Nápojová souprava

popis: Sklo, karafa + 6 sklenic, výška karafy 24 cm, výška sklenice 9 cm.

pozn.: Mírně poškozeno.

dražba ukončena: 09.12.2020 20:40:00

vyvolávací cena: 500 Kč

vydraženo za: 1 100 Kč