Střední Evropa počátek 20. století

53236. Nápojová souprava

popis: Sklo, karafa + 6 sklenic, výška karafy 24 cm, výška sklenice 9 cm.

pozn.: Mírně poškozeno.

zbývá: 11 dnů, 4 hodin

konec dražby: 09.12.2020 20:40:00

vyvolávací cena: 500 Kč

minimální příhoz: 100 Kč

aktuální cena: 800 Kč