Střední Evropa počátku 20. století - Korbel s cínovým víčkem

Sklo, cín, výška 19 cm.

Pozn.: Mírně poškozeno.

Střední Evropa počátku 20. století
22994. Korbel s cínovým víčkem
Dražba ukončena:17.10.2018 20:00:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:900 Kč