Střední Evropa pravděpodobně 20. století - Antický výjev

Sádra, 110x123 cm. Neznačeno.

Pozn.: Poškozeno, vzhledem k hmotnosti (cca 25kg) je nutné osobní vyzvednuti na pobočce Praha či Brno.

Střední Evropa pravděpodobně 20. století
55508. Antický výjev
Dražba ukončena:03.03.2021 20:45:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:600 Kč

600 Kč limit (03.03.2021 16:28:55) 1213
500 Kč 22.01.2021 19:42:53 7797