Střední Evropa přelom 18. a 19. stol.

52099. Dostaveníčko - gobelín

popis: Gobelín, 45x37 cm.

Pozn.: Poškozeno.

dražba ukončena: 22.10.2020 20:26:00

vyvolávací cena: 500 Kč

vydraženo za: 600 Kč

600 Kč 18.10.2020 22:26:36 5572
500 Kč 09.10.2020 22:34:16 3780