Střední Evropa přelom 18. a 19. stol.

52123. Konzolový stolek

popis: Dřevo, mramorová deska, rozměr dřevěné desky 102x40 cm, celková výška s deskou 79 cm.

Pozn.: Nerestaurováno. Mírně poškozeno.

dražba ukončena: 22.10.2020 20:53:44

vyvolávací cena: 1 000 Kč

vydraženo za: 5 500 Kč