Střední Evropa přelom 18. a 19. stol. - Konzolový stolek

Dřevo, mramorová deska, rozměr dřevěné desky 102x40 cm, celková výška s deskou 79 cm.

Pozn.: Nerestaurováno. Mírně poškozeno.

Střední Evropa přelom 18. a 19. stol.
52123. Konzolový stolek
Dražba ukončena:22.10.2020 20:53:44
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:5 500 Kč