Střední Evropa přelom 19. a 20. stol. - Madona della Sedia - volná kopie

Olej na plátně, 63x47 cm. Nesignováno. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen. Malba poškozena.

Střední Evropa přelom 19. a 20. stol.
50092. Madona della Sedia - volná kopie
Dražba ukončena:08.10.2020 20:25:17
Vyvolávací cena:800 Kč
vydraženo za:4 100 Kč