Střední Evropa přelom 19. a 20. stol.

50092. Madona della Sedia - volná kopie

popis: Olej na plátně, 63x47 cm. Nesignováno. Rámováno.

pozn.: Rám mírně poškozen. Malba poškozena. Přiloženo Osvědčení k trvalému vývozu předmětu kulturní hodnoty vydané NPÚ.

zbývá: 7 dnů, 23 hodin

konec dražby: 08.10.2020 20:24:00

vyvolávací cena: 800 Kč

minimální příhoz: 100 Kč

aktuální cena: 2 800 Kč