Střední Evropa přelom 18. a 19. stol.

55440. Truhla

popis: Dřevo a kovová montáž, výška 32 cm, šířka 60 cm, hloubka 31 cm.

Pozn.: Poškozeno.

zbývá: 41 dnů, 12 hodin

konec dražby: 03.03.2021 19:37:00

vyvolávací cena: 1 000 Kč

minimální příhoz: 100 Kč

aktuální cena: 1 700 Kč