Střední Evropa přelom 19. a 20. stol. - Likérová sklenička

Čiré broušené sklo, výška 11 cm. Neznačeno.

Pozn.: Mírně poškozeno.

Střední Evropa přelom 19. a 20. stol.
55562. Likérová sklenička
Dražba ukončena:03.03.2021 21:39:00
Vyvolávací cena:500 Kč
nebylo vydraženo