Střední Evropa přelom 19. a 20. stol.

64504. Likérová souprava (karafa a pět skleniček, tác)

popis: Sklo s rubínovou lazurou, výška karafy 20 cm. Neznačeno.

Pozn.: Mírně poškozeno.

dražba ukončena: 16.09.2021 21:43:00

vyvolávací cena: 500 Kč

vydraženo za: 700 Kč