Střední Evropa přelom 19. a 20. stol. - Likérová souprava (karafa a pět skleniček, tác)

Sklo s rubínovou lazurou, výška karafy 20 cm. Neznačeno.

Pozn.: Mírně poškozeno.

Střední Evropa přelom 19. a 20. stol.
64504. Likérová souprava (karafa a pět skleniček, tác)
Dražba ukončena:16.09.2021 21:43:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:700 Kč