Střední Evropa přelom 19. a 20. stol.

64501. Miska na nožce

popis: Sklo s rubínovou lazurou, výška 9 cm. Neznačeno.

Pozn.: Mírně poškozeno.

dražba ukončena: 16.09.2021 21:44:03

vyvolávací cena: 500 Kč

vydraženo za: 600 Kč

600 Kč 16.09.2021 21:39:03 4847
500 Kč 16.08.2021 17:45:30 766