Střední Evropa přelom 19. a 20. stol. - Miska na nožce

Sklo s rubínovou lazurou, výška 9 cm. Neznačeno.

Pozn.: Mírně poškozeno.

Střední Evropa přelom 19. a 20. stol.
64501. Miska na nožce
Dražba ukončena:16.09.2021 21:44:03
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:600 Kč

600 Kč 16.09.2021 21:39:03 4847
500 Kč 16.08.2021 17:45:30 766