MENU
Vstup do aukce
144. Expresní nedělní aukce: Obrazy, grafika a starožitnosti
21. dubna 2024 od 20:00
161. AUKCE: Obrazy, grafika a starožitnosti do roku 1950 (středa)
24. dubna 2024 od 20:00
161. AUKCE: Obrazy, grafika a starožitnosti po roce 1950 (čtvrtek)
25. dubna 2024 od 20:00
145. Expresní nedělní aukce: Obrazy, grafika a starožitnosti
28. dubna 2024 od 20:00
SPECIÁLNÍ AUKCE: MINCE
6. června 2024 od 20:00
Nákup-prodej
Jak prodat obraz v aukci
Jak koupit obraz v aukci
Archiv
Aukční výsledky
Aukční rekordy
O nás
O nás
Náš tým
Kontakty
Přihlášení
Registrace
Celkový výška 95 cm. Půlové bití.
Pozn.: Poškozeno.
> zpět na aukční výsledky
Střední Evropa přelom 19. a 20. stol.
49989. Nástěnné hodiny - Dvouzávažové (Pendlovky)
Dražba ukončena:
Vyvolávací cena:
500 Kč
vydraženo za:
2 300 Kč
Zpět na aukční výsledky
Částka
Přihozeno
Přihodil
2 300 Kč
4174
2 200 Kč
limit (07.10.2020 22:15:47)
7520
2 100 Kč
4174
2 000 Kč
limit (07.10.2020 21:35:55)
7520
1 900 Kč
4174
1 800 Kč
limit (07.10.2020 21:35:43)
7520
1 700 Kč
4174
1 600 Kč
limit (07.10.2020 21:01:55)
7520
1 500 Kč
4174
1 400 Kč
7520
1 300 Kč
limit (06.10.2020 20:06:41)
6490
1 300 Kč
7520
1 200 Kč
limit (06.10.2020 16:10:43)
6490
1 100 Kč
4174
1 000 Kč
7520
900 Kč
6490
800 Kč
2467
700 Kč
5529
600 Kč
5572
500 Kč
2467