Střední Evropa přelom 19. a 20. stol. - Nástěnné hodiny - Dvouzávažové (Pendlovky)

Celkový výška 95 cm. Půlové bití.

Pozn.: Poškozeno.

Střední Evropa přelom 19. a 20. stol.
49989. Nástěnné hodiny - Dvouzávažové (Pendlovky)
Dražba ukončena:07.10.2020 22:42:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:2 300 Kč