Střední Evropa přelom 19. a 20. stol. - Předkládací příbor, stříbro 800/1000, značeno platnou puncovní značkou S-33, hrubá hmotnost 475 g

Stříbro + obecný kov, 5 kusů v původní dřevěné kazetě. Secese.

Pozn.: Mírně poškozeno.

Střední Evropa přelom 19. a 20. stol.
50017. Předkládací příbor, stříbro 800/1000, značeno platnou puncovní značkou S-33, hrubá hmotnost 475 g
Dražba ukončena:07.10.2020 23:10:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:2 200 Kč