Střední Evropa přelom 19. a 20. stol. - Kristus při modlitbě

Litina, 31x27 cm. Nesignováno.

Pozn.: Mírně poškozeno. Přiloženo Osvědčení k trvalému vývozu předmětu kulturní hodnoty vydané NPÚ.

Střední Evropa přelom 19. a 20. stol.
69854. Kristus při modlitbě
Dražba ukončena:15.12.2021 20:11:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:2 400 Kč