Střední Evropa první polovina 20. století - Mrkací panenka

Papírmaše, délka 40 cm. Značeno na hlavě.

Popzn.: Poškozeno, nepůvodní ošacení.

Střední Evropa první polovina 20. století
55486. Mrkací panenka
Dražba ukončena:03.03.2021 20:23:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:700 Kč