Střední Evropa - Konvolut 8 grafických listů 17.-19. stol. I.

Různé grafické techniky, od 42x34 cm do 16x13 cm. Některé signovány. 6x pasparta, 2x volný list.

Střední Evropa
56936. Konvolut 8 grafických listů 17.-19. stol. I.
Dražba ukončena:18.03.2021 19:26:14
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:800 Kč