Střední Evropa kolem 1900

53217. Secesní figurální váza

popis: Keramika, výška 70 cm. Značeno.

Pozn.: Mírně poškozeno - restaurováno.

zbývá: 11 dnů, 6 hodin

konec dražby: 09.12.2020 20:21:00

vyvolávací cena: 500 Kč

minimální příhoz: 100 Kč

aktuální cena: 1 100 Kč