Střední Evropa kolem 1900

53217. Secesní figurální váza

popis: Keramika, výška 70 cm. Značeno.

Pozn.: Mírně poškozeno - restaurováno.

dražba ukončena: 09.12.2020 20:21:00

vyvolávací cena: 500 Kč

vydraženo za: 1 500 Kč