středoevropský malíř kolem pol. 19. stol. - U zubaře

Olej na plechu, 26x22 cm. Nesignováno. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

středoevropský malíř kolem pol. 19. stol.
52829. U zubaře
Dražba ukončena:25.11.2020 21:26:30
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:6 000 Kč