středoevropský malíř 1. pol. 19. stol. - Bitva u Lipska 1813

Lept, 31x43 cm, nesignováno, rám, pasparta, zaskleno.

Pozn.: Papír poškozen.

středoevropský malíř 1. pol. 19. stol.
11695. Bitva u Lipska 1813
Dražba ukončena:28.06.2017 19:29:02
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:600 Kč

600 Kč limit (28.06.2017 19:24:02) 2081
500 Kč 14.06.2017 22:38:44 1610