středoevropský malíř 1. pol. 19. stol. - Město u jezera

Olej na dřevě, 28x43 cm. Nesignováno. Rámováno

Stav: Rám i malba mírně poškozeny.

středoevropský malíř 1. pol. 19. stol.
49471. Město u jezera
Dražba ukončena:01.10.2020 22:09:26
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:3 300 Kč