středoevropský malíř 1. pol. 19. stol. - Miniatura - muž v černém kabátu

Kombinovaná technika. 6x5 cm. Nesignováno. Rám, sklo.

Stav: Rám i malba mírně poškozeny.

středoevropský malíř 1. pol. 19. stol.
39979. Miniatura - muž v černém kabátu
Dražba ukončena:29.01.2020 22:50:00
Vyvolávací cena:600 Kč
vydraženo za:2 500 Kč