středoevropský malíř 1. pol. 19. stol.

39773. Miniatura muže v šedém kabátu

popis: Kombinovaná technika. 4x3 cm. Nesignováno. Rám, sklo.

pozn.: Rám i malba mírně poškozeny.

dražba ukončena: 29.01.2020 20:09:23

vyvolávací cena: 600 Kč

vydraženo za: 12 000 Kč