středoevropský malíř 1. pol. 19. stol.

39773. Miniatura muže v šedém kabátu

popis: Kombinovaná technika. 4x3 cm. Nesignováno. Rám, sklo.

pozn.: Rám i malba mírně poškozeny.

zbývá: 3 dnů, 11 hodin

konec dražby: 29.01.2020 19:24:00

vyvolávací cena: 600 Kč

minimální příhoz: 100 Kč

aktuální cena: 2 000 Kč