středoevropský malíř 1. pol. 19. stol.

31210. Portrét děvčátka

popis: Olej na plátně, 47,5 x 38,5 cm. Nesignováno. Rám.

dražba ukončena: 25.04.2019 19:53:17

vyvolávací cena: 1 000 Kč

vydraženo za: 170 000 Kč