středoevropský malíř 1. pol. 19. stol. - Stavení pod hradem

Olej na plátně. 75x100 cm. Nesignováno. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

Pozn.: Pozn.: Rentoilováno.

středoevropský malíř 1. pol. 19. stol.
38786. Stavení pod hradem
Dražba ukončena:11.12.2019 22:59:00
Vyvolávací cena:1 500 Kč
vydraženo za:6 500 Kč