středoevropský malíř 1. pol. 19. stol. - U starého dubu

Olej na plátně, 38x46 cm. Nesignováno. Rámováno.

Stav: Malba mírně poškozena.

středoevropský malíř 1. pol. 19. stol.
54725. U starého dubu
Dražba ukončena:27.01.2021 21:05:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:6 500 Kč