středoevropský malíř 2. pol. 19. stol.

51618. Horská bystřina

popis: Olej na plátně, 106x83 cm. Nesignováno. Rámováno.

pozn.: Rám i malba mírně poškozeny.

zbývá: 1 dnů, 18 hodin

konec dražby: 28.10.2020 19:46:00

vyvolávací cena: 1 000 Kč

minimální příhoz: 100 Kč

aktuální cena: 1 100 Kč

1 100 Kč 10.10.2020 17:46:35 1534
1 000 Kč 05.10.2020 16:48:55 766