středoevropský malíř 2. pol. 19. stol. - Horská bystřina

Olej na plátně, 106x83 cm. Nesignováno. Rámováno.

Stav: Rám i malba mírně poškozeny.

středoevropský malíř 2. pol. 19. stol.
51618. Horská bystřina
Dražba ukončena:28.10.2020 19:46:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:2 900 Kč