středoevropský malíř 1. pol. 20. stol. - Kamenitý vršek

Olej na plátně, 40x54 cm. Nesignováno. Rám.

Pozn.: Rám i malba mírně poškozeny.

středoevropský malíř 1. pol. 20. stol.
29445. Kamenitý vršek
Dražba ukončena:27.03.2019 18:11:00
Vyvolávací cena:600 Kč
vydraženo za:2 000 Kč