středoevropský malíř 1. pol. 20. stol.

52002. Rytíř

popis: Olej na plátně, 41x72 cm. Nesignováno. Rámováno.

pozn.: Rám mírně poškozen.

dražba ukončena: 29.10.2020 22:44:38

vyvolávací cena: 1 000 Kč

vydraženo za: 4 200 Kč