konec 19. stol. - Tesák lovecký

Čepel přímá, zdoběn mosazí, hlavice - 2 lovečtí psi, délka čepele 33 cm, celková délka 50 cm, stav původní, mírně poškozeno.

konec 19. stol.
3623. Tesák lovecký
Dražba ukončena:28.01.2016 22:29:23
Vyvolávací cena:1 500 Kč
vydraženo za:8 500 Kč