středoevropský malíř 1. třetiny 20. stol. - Diana

Olej na plátně, 130x95 cm, nesignováno, nerámováno.

Pozn.: Malba poškozena.

středoevropský malíř 1. třetiny 20. stol.
13443. Diana
Dražba ukončena:25.10.2017 18:49:40
Vyvolávací cena:800 Kč
vydraženo za:8 500 Kč