středoevropský malíř 1. třetiny 20. stol. - Portrét mladé dívky

Pastel. 66x51 cm. Nesignováno. Rám, sklo.

Stav: Rám i papír mírně poškozen.

středoevropský malíř 1. třetiny 20. stol.
41105. Portrét mladé dívky
Dražba ukončena:27.02.2020 21:08:51
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:3 600 Kč