středoevropský malíř 17.století - Venuše s Amorkem

Kresba, 20x14 cm. Nesignováno (Bartolomeus Spranger?). Rám, pasparta, sklo.

Stav: Rám a papír mírně poškozeny.

středoevropský malíř 17.století
46067. Venuše s Amorkem
Dražba ukončena:10.06.2020 22:27:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:3 600 Kč