barokní umělec kolem roku 1750

4136. Zátiší s rybami

popis: Olej na plátně, 83x127 cm, nesignováno, rám.

Pozn.: Rám mírně poškozen. Nažehleno na druhotné plátno. Posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem.

dražba ukončena: 31.03.2016 19:25:00

vyvolávací cena: 15 000 Kč

vydraženo za: 160 000 Kč