středoevropský malíř 18. stol. - Hudební zátiší

Olej na plátně, 97x130 cm, nesignováno, rám.

Pozn.: Rám i malba poškozeny. Nažehleno na druhotné plátno.

středoevropský malíř 18. stol.
14992. Hudební zátiší
Dražba ukončena:30.11.2017 22:37:53
Vyvolávací cena:3 000 Kč
vydraženo za:41 000 Kč